Serwis po montażu Sarakhman

Zobacz ofertę

Serwis instalacji PV – po montażach Sarakhman.

Czynności serwisowe instalacji fotowoltaicznych mają ogromne znaczenie, nie tylko ze względu na utrzymanie prawa do zachowania gwarancji ale i dla bezpieczeństwa.

Częstotliwość przeprowadzania przeglądów instalacji fotowoltaicznych zależy od różnych prac, które powinny być realizowane w różnym czasie.

1 raz w roku powinniśmy przeprowadzić:

 • wizualną kontrolę stanu instalacji;
 • kontrolę stanu okablowania;
 • sprawdzić zabezpieczenia gdy minie 1 rok od montażu, potem wystarczy co 5 lat;
 • czyszczenie modułów fotowoltaicznych.

Co 5 lat zaleca się:

 • przeprowadzić szczegółową analizę pracy inwertera;
 • wykonać pomiary kontrolne;
 • sprawdzić zabezpieczenia.

Cennik usług serwisowych z Abonamentem przy umowie na 3 lata:

 • od 600 zł. netto – instalacja na gruncie do 5 kWp
 • od 650 zł. netto – instalacja na dachu do 5 kWp
 • od 700 zł. netto – instalacja na gruncie do 10 kWp
 • od 750 zł. netto – instalacja na dachu do 10 kWp
 • Podane ceny nie uwzględniają, wynajęcia podnośnika.

Przeglądy będą wykonywane raz w roku i polegać będą m. in. na utrzymaniu systemu instalacji PV w stanie przydatnym do użytku poprzez dokonywanie odpowiednich czynności konserwacyjnych. Szczegółowy zakres prac oraz ich harmonogram zostanie przedstawiony w umowie.

 • W przypadku zlecenia na pojedynczy serwis, bez podpisania umowy abonamentowej należy doliczyć dodatkowo kwotę 150 zł. netto.

Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami pod adresem BOK@sarakhman.pl

Zachęcamy również do wysłania zapytania poprzez poniższy formularz kontaktowy.

  Dołącz plik (opcjonalne)

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności oraz regulaminem strony internetowej, a także w pełni akceptuję postanowienia tych dokumentów

  Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SARAKHMAN Sp. z o.o. z siedzibą w (37-700) Przemyślu, ul. Barska 15/8, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Przemyślu, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod Nr 0000792694, NIP 7952555051, REGON 383735176, w celu uzyskania odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie lub inny rodzaj informacji występujący w formularzu, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Moja zgoda na przetwarzanie podanych danych osobowych jest dobrowolna, ale niezbędna do uzyskania odpowiedzi. Zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadomy/a, że moja zgoda może zostać odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SARAKHMAN Sp. z o.o. z siedzibą w (37-700) Przemyślu, ul. Barska 15/8, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Przemyślu, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod Nr 0000792694, NIP 7952555051, REGON 383735176 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na wskazany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki, a także od jej partnerów handlowych, z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami innymi rodzajami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka współpracuje w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych.

  Facebook
  Instagram