Poszukujemy Operatora mini koparki / ładowarki

Jesteśmy polską, rodzinną firmą, zajmującą się montażem pomp ciepła, fotowoltaiki od 4 lat.

Specjalizujemy się w doradztwie oraz dostarczaniu kompleksowych rozwiązań zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla biznesu.

Branża dynamicznie się rozwija, a my razem z nią, nieustannie poszerzając zakres naszych usług. Jeżeli więc chcesz uczestniczyć z nami w tym rozwoju, zapraszamy do współpracy na stanowisku:

  • Operator mini koparki, ładowarki (praca na nowym sprzęcie) YANMAR

Zakres obowiązków:

  • praca na koparce,
  • obsługa techniczna sprzętu,
  • ogólne prace ziemne na budowach.

Nasze wymagania:

  • uprawnienia umożliwiające samodzielną pracę na koparko-ładowarce lub minikoparce,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie i chęć pracy
  • gotowość do pracy w delegacji
  • Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na minikoparkach lub koparko-ładowarkach,
  • prawo jazdy C+E.

Oferujemy:

  • elastyczne warunki współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B)
  • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju w innych branżach (fotowoltaika, klimatyzacja, magazyny energii, ładowarki samochodowe)
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w młodym zespole, nastawionym na rozwój, w luźnej atmosferze
  • regularne szkolenia i rozwój wiedzy branżowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników