Monter pomp ciepła – hydraulik

Sarakhman Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku fotowoltaiki i pomp ciepła.

Poszukujemy od zaraz, dobrze zorganizowanych osób na stanowisko:

Monter – hydraulik,

do pracy w zakresie podłączania pomp ciepła.

Doświadczenie mile widziane, ale jeśli go nie posiadasz to istnieje możliwość przyuczenia.

Oferujemy:

  • Zarobki od 5000zł – 7000 zł,
  • umowa o pracę lub umowa zlecenie,
  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie,
  • terminowość wypłat,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • stałość zleceń,
  • wsparcie techniczne,
  • szkolenia.

Główne obowiązki:

  • Montaż instalacji pomp ciepła (jednostka zewnętrzna), wraz ze sprawdzeniem szczelności,
  • podłączenie i montaż zbiorników do instalacji CO i CWU,
  • wykonywanie pomiarów,
  • prace hydrauliczne.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach monterskich – mile widziane,
  • dobre nastawienie i chęć do pracy,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B – mile widziane.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.