Kafarowanie: wbijanie słupów pod stelaże, bariery, płoty, farmy fotowoltaiczne.

Zobacz ofertę

Sarakhman sp. z o.o. oferuje usługę kafarowania:

 • stelaży na instalację PV;
 • farmy PV;
 • elementów ogrodzeń;
 • elementów barier drogowych;
 • rur i kształtowników;
 • prętów ziemnych.

Oferujemy wynajem usługi kafarowania, na terenie województw:

 • dolnośląskiego;
 • lubuskiego;
 • wielkopolskiego.

Pracujemy na kafarze marki Atlas Copco.

Istnieje możliwość wypożyczenia urządzenia.

Zapraszamy do kontaktu!

Kafarowanie z firmą Sarakhman – działamy w pełni kompleksowo

Wbijanie w grunt czy też właśnie kafarowanie konstrukcji to jedna z głównych specjalizacji naszej firmy. Dzięki wspomnianemu wyspecjalizowaniu w tym zakresie jesteśmy w stanie podjąć się nawet bardzo skomplikowanych zadań. Kafarujemy w obrębie niemal dowolnych, nawet najbardziej wymagających gruntów, w tym m.in. w ramach silnie ukorzenionej ziemi, gliny, gruzowisk, iłów, powierzchni gęsto pokrytej drobnymi kamieniami oraz żwirem, a także skarp czy gleby podmokłej. Dzięki nowoczesnemu i bogato wyposażonemu zapleczu sprzętowemu nawet przy tak trudnych typach podłoża jak te wymienione przed chwilą, nasze prace postępują efektywnie i w sposób przekładający się na długotrwałą niezawodność działania docelowo powstających instalacji.

Spółka Sarakhman świadczy usługi kafarowania na rzecz zarówno klientów biznesowych, jak i osób indywidualnych. Możesz się do nas zatem zgłosić niezależnie od tego, do której z tych grup należysz oraz bez względu na stopień skomplikowania planowanej inwestycji.

Kafarowanie w Sarakhman – najważniejsze atuty współpracy

Możliwość szybkiego kafarowania w obrębie różnych gruntów to niejedyne zalety, którymi odznaczają się oferowane przez nas usługi. Do pozostałych, częściowo z nimi powiązanych, zaliczyć należy także bezwzględną terminowość w realizacji zleceń, a także korzystanie wyłącznie z rozwiązań opatrzonych stosownymi atestami i certyfikatami. W Sarakhman doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że od naszej wydajności i skuteczności w realizacji powierzonych nam zadań, zależy w sposób bezpośredni opłacalność podejmowanych przez Ciebie inwestycji.

W związku z powyższym w dziedzinie kafarowania konstrukcji możemy pochwalić się zoptymalizowanymi niemal do perfekcji procedurami roboczymi, które w połączeniu z profesjonalnym, dysponującym wieloletnim doświadczeniem zespołem instalatorskim oraz ze wspomnianym wcześniej nowoczesnym zapleczem technicznym przekłada się na najwyższą jakość montażu. Jednocześnie należy zaznaczyć, że przy wszystkich wyszególnionych atutach, kafarowanie naszym klientom proponujemy w bardzo korzystnych cenach, nierzadko pomagając również w pozyskaniu środków niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia.

Kafarowanie fotowoltaika, ogrodzenia, bariery drogowe i więcej

Przedstawiona wcześniej lista cech naszej firmy wciąż nie wyczerpuje pełnego wachlarza zalet spółki Sarakhman. Z kolejnych najistotniejszych z perspektywy klienta warto wymienić z całą pewnością również kafarowanie ściśle według przekazanych przez Ciebie wytycznych – cały proces, od tyczenia aż po wbijanie, przeprowadzamy tak, aby w 100% dopasować się do specyficznych potrzeb określonej realizacji. Zadanie to oprócz elementów wyszczególnionych już wcześniej ułatwia nam też różnorodna gama obsługiwanych przez nas słupów, stelaży, prętów i kształtowników, które w przypadku każdego zlecenia dobieramy indywidualnie.

Dzięki temu masz pewność, że finalnie uzyskiwane konstrukcje będą w pełni bezpieczne, długotrwale niezawodne, a także perfekcyjnie zoptymalizowane pod kątem przeznaczonych im zadań.

Kafarowanie cała Polska, Dolnośląskie, Opolskie, Wielkopolskie Zachodniopomorskie i nie tylko

Z uwagi na zlokalizowanie naszych oddziałów kafarowanie w okolicach Wrocławia i Przemyśla wykonujemy zdecydowanie najczęściej. Mimo to jednak wielu z naszych klientów pochodzi z innych regionów Polski, w tym w szczególności z obszaru wspomnianych już województw dolnośląskiego, a także lubuskiego oraz wielkopolskiego. Gwarantujemy, że bez względu na Twoją odległość od naszej głównej siedziby, w każdym przypadku zrealizujemy powierzone nam przez Ciebie zadania tak samo szybko, profesjonalnie, bezpiecznie i terminowo.

Jeżeli zatem zainteresowała Cię współpraca przy kafarowaniu konstrukcji niemal dowolnego typu i w obrębie niemal dowolnego gruntu, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszym personelem. Obok wszystkich wyszczególnionych już atutów z naszej strony obiecujemy również błyskawiczną, przejrzystą oraz szczegółowo rozpisaną wycenę.

  Dołącz plik (opcjonalne)

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności oraz regulaminem strony internetowej, a także w pełni akceptuję postanowienia tych dokumentów

  Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SARAKHMAN Sp. z o.o. z siedzibą w (37-700) Przemyślu, ul. Barska 15/8, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Przemyślu, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod Nr 0000792694, NIP 7952555051, REGON 383735176, w celu uzyskania odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie lub inny rodzaj informacji występujący w formularzu, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Moja zgoda na przetwarzanie podanych danych osobowych jest dobrowolna, ale niezbędna do uzyskania odpowiedzi. Zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadomy/a, że moja zgoda może zostać odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SARAKHMAN Sp. z o.o. z siedzibą w (37-700) Przemyślu, ul. Barska 15/8, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Przemyślu, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod Nr 0000792694, NIP 7952555051, REGON 383735176 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na wskazany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki, a także od jej partnerów handlowych, z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami innymi rodzajami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka współpracuje w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych.

  Facebook
  Instagram