Fotowoltaika
Wrocław

Zobacz ofertę

Niezależność od podwyżek – produkując energie, dostarczam prąd na własnych zasadach, bez obaw o wzrosty cen.

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

Energia słoneczna dzięki panelom zostaje zamieniona na prąd stały, a inwerter (falownik) solarny przekształca w prąd zmienny o parametrach elektrycznych zgodnych z parametrami sieci publicznej. Czyli taki, który znajduje się w naszych gniazdkach elektrycznych.

Korzyści płynące z paneli słonecznych:

 • niezależność energetyczna;
 • zabezpieczenie przed wzrostem cen prądu;
 • korzystny wpływ na środowisko;
 • wykorzystywanie niewyczerpywalnej energii;
 • zwiększenie wartości nieruchomości.

Kilka kroków dzieli Cię od własnej instalacji fotowoltaicznej:

 • po pierwsze – AUDYT – bezpłatna konsultacja, wycena i oferta;
 • po drugie – UMOWA – jasne i przejrzyste warunki;
 • po trzecie – PROJEKT – przygotowany w oparciu o audyt, spełniający Twoje oczekiwania;
 • po czwarte – MONTAŻ – doświadczona ekipa wykona instalacje, szybko i profesjonalnie;
 • po piąte – PODŁĄCZENIE – uruchomienie instalacji, wraz z dopełnieniem niezbędnych formalności;
 • po szóste – SERWIS – gwarancja i przeglądy serwisowe.

Fotowoltaika Wrocław – dlaczego warto nam zaufać?

Powierzając ekspertom z Sarakhman montaż paneli fotowoltaicznych we Wrocławiu, zyskujesz eksperckie wsparcie oraz gwarancję najwyższej jakości instalacji PV dla Twojego domu. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zyskali pełną niezależność od galopujących cen energii i zasilają swoje gospodarstwa domowe ekologicznym, w pełni darmowym prądem.

Od początku naszej obecności na rynku fotowoltaiki we Wrocławiu, wykonaliśmy ponad 5000 instalacji. Zebrane doświadczenia pozwalają nam profesjonalnie i kompleksowo podchodzić do realizacji najbardziej niestandardowych projektów.

Jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne dolnośląskie jest województwem, które charakteryzuje się jednymi z najlepszych warunków do instalacji tego rodzaju systemów, ze względu na wysoką roczną średnią temperatur oraz intensywne nasłonecznienie. Montowane przez nas panele fotowoltaiczne we Wrocławiu to gwarancja niezawodności, bezpieczeństwa oraz bezobsługowej eksploatacji przez długie lata.

Panele fotowoltaiczne dolnośląskie – od projektu aż po montaż

Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę. Audyt energetyczny pozwoli oszacować moc instalacji, a dedykowany projekt przydomowej elektrowni słonecznej pomoże dopasować jej parametry do warunków panujących na Twojej działce. Montaż paneli fotowoltaicznych we Wrocławiu jest przez nas wykonywany z zastosowaniem najwyższej jakości komponentów oraz modułów topowych firm. Gwarantuje to ponadprzeciętną żywotność systemów, bezpieczeństwo ich eksploatacji, wysoką sprawność i gwarantowane uzyski energii.

Fotowoltaika dolnośląskie – niezależność energetyczna dla Twojego domu

Decydując się na panele fotowoltaiczne we Wrocławiu lub okolicach, Twoje gospodarstwo domowe – tak jak tysiące innych domów – zyska pełną niezależność pod względem produkcji energii. Wyprodukowane nadwyżki możesz magazynować w sieci lub zarabiać na ich odsprzedaży do zakładu energetycznego, dzięki czemu montaż fotowoltaiki pomoże Ci zwiększyć wpływy do domowego budżetu.

Ile kosztują panele fotowoltaiczne we Wrocławiu?

Obserwowany od kilku lat boom na fotowoltaikę we Wrocławiu oraz całym kraju sprawia, że ceny paneli oraz osprzętu do montażu instalacji PV spadają z roku na rok. Ma to związek z coraz szerszą ofertą oraz koniecznością konkurowania ze sobą wielu przedsiębiorstw. Jeśli chodzi o niedrogie instalacje fotowoltaiczne Dolny Śląsk jest regionem, który wiedzie prym w tej kwestii, m.in. dzięki szerokim możliwościom wyboru dostawców fotowoltaiki.

Ostateczny koszt montażu paneli fotowoltaicznych we Wrocławiu zależy od kilku czynników. Projektując dla Ciebie indywidualną wycenę, uwzględniamy takie czynniki jak m.in.:liczba paneli i moc instalacji,

 • typ inwertera i niezbędny osprzęt,
 • rodzaj i nachylenie połaci dachu,
 • stopień skomplikowania projektu,
 • koszty usługi instalacyjnej.

Zdecydowaną większość kosztów całej instalacji fotowoltaicznej we Wrocławiu, podobnie jak na terenie całego kraju, stanowi koszt paneli solarnych. Dzięki owocnej współpracy z renomowanymi dostawcami i mocnej pozycji na rynku jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny modułów, co finalnie pozwala cieszyć się niższymi opłatami za montaż fotowoltaiki.

Fotowoltaika Dolny Śląsk – obniż koszty dzięki dotacji na OZE

Koszty związane z inwestycją w fotowoltaikę we Wrocławiu możesz również obniżyć, korzystając z dotacji rządowych lub samorządowych. Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie w ramach programów „Mój prąd” oraz „Czyste powietrze”. Dopłaty do fotowoltaiki uzyskiwane w ramach wsparcia centralnego, podobnie jak dotacje z Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pozwolą obniżyć koszt inwestycji w odnawialne źródła energii, jednocześnie znacznie przyspieszając zwrot z inwestycji.

Wybierz ekologiczny prąd z instalacji fotowoltaicznej we Wrocławiu

Jednym z oczywistych walorów, dla których panele fotowoltaiczne we Wrocławiu stały się tak popularne, jest środowiskowy aspekt funkcjonowania przydomowych elektrowni słonecznych. Produkowany przez instalacje fotowoltaiczne prąd jest w pełni ekologiczny, a sam system PV nie emituje CO2, ani żadnych innych zanieczyszczeń do atmosfery. W trakcie produkcji energii elektrycznej przez panele słoneczne we Wrocławiu nie powstają również odpady, a

uzyskiwana dzięki nim energia jest czysta i tania, a więc przyjazna nie tylko dla środowiska, ale również dla Twojego portfela.

Zasilanie pompy ciepła energią z paneli fotowoltaicznych – Dolny Śląsk

Inwestując w fotowoltaikę na Dolnym Śląsku, możesz również znacząco obniżyć koszty ogrzewania domu pompą ciepła. To wydajne, ekologiczne i w pełni bezobsługowe rozwiązanie grzewcze w ostatnich latach cieszy się wielką popularnością wśród konsumentów. Do zasilania pompy ciepła niezbędny jest prąd, który dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej we Wrocławiu, możesz produkować całkowicie za darmo. Współpraca pompy z panelami słonecznymi sprawi, że Twój system grzewczy będzie nie tylko przyjazny dla środowiska i wygodny w eksploatacji, ale stanie się też w pełni darmowy.

Montaż paneli fotowoltaicznych Wrocław – najlepsze podzespoły

Klientom chcącym zainwestować w panele fotowoltaiczne dolnośląskie województwo zapewnia dostęp do najwyższej klasy modułów PV, dostarczanych przez renomowane marki. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć efektywne systemy solarne, będące gwarancją wieloletniej niezawodności oraz wydajnej i bezpiecznej pracy przy jednoczesnym, niskim koszcie wejścia w inwestycję.

Instalacje fotowoltaiczne dolnośląskie to szybki zwrot z inwestycji

Rozważając inwestycję we własną, przydomową instalację solarną, z pewnością chcesz wiedzieć, po jakim czasie uzyskasz zwrot poniesionych nakładów. Poza tym, że już od pierwszych dni korzystania ze swojej prywatnej elektrowni słonecznej możesz mieć prąd tańszy nawet o 80%, już po 5-6 latach możesz liczyć na zwrot z inwestycji. Okres ten skrócisz jeszcze bardziej, wybierając fotowoltaikę z dotacją. Sprawdź dostępne opcje dofinansowania lub skontaktuj się z nami, by uzyskać wsparcie w ubieganiu się o dopłaty do fotowoltaiki we Wrocławiu i okolicach.

Jaki dach pod panele słoneczne we Wrocławiu będzie najlepszy?

Jeśli chcesz zainwestować w instalacje fotowoltaiczne dolnośląskie jest województwem, w którym zapewnimy Ci wsparcie niezależnie od tego, jaki typ dachu posiadasz. Instalujemy systemy PV zarówno na konstrukcjach jednospadowych, dwu- oraz wielospadowych, jak i na dachach płaskich. W tym ostatnim przypadku montujemy specjalny stelaż, który zapewni odpowiedni dla Twojej działki kąt oparcia paneli, w celu zapewnienia ich maksymalnej wydajności.

Jeśli dopiero rozważasz budowę domu wyposażanego w instalację fotowoltaiczną, polecamy zaprojektować dach dwuspadowy. Jego prosta konstrukcja umożliwia montaż dużej liczby modułów, co ułatwi uzyskanie optymalnych parametrów systemu.

Panele solarne Wrocław – moc instalacji dopasowana do Twoich potrzeb

Moc fotowoltaiki na Dolnym Śląsku każdorazowo dopasowujemy do indywidualnych potrzeb inwestora, przeprowadzając audyt energetyczny budynku. Równie ważne jest to, jakich technologii oraz urządzeń elektrycznych zamierzasz używać w swoim domu. Nasi eksperci precyzyjnie określą, jaka liczba paneli solarnych będzie niezbędna do zapewnienia optymalnej mocy Twojej instalacji fotowoltaicznej we Wrocławiu.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Nie czekaj dłużej – zyskaj pełną niezależność energetyczną i uwolnij swój dom od podwyżek cen prądu. Jeśli interesują Cię wydajne panele słoneczne Wrocław jest miastem, w którym służymy swoim kompleksowym wsparciem. Skontaktuj się z nami i odbierz wstępną, darmową wycenę Twojej własnej, oszczędnej i ekologicznej instalacji fotowoltaicznej.

  Dołącz plik (opcjonalne)

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności oraz regulaminem strony internetowej, a także w pełni akceptuję postanowienia tych dokumentów

  Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SARAKHMAN Sp. z o.o. z siedzibą w (37-700) Przemyślu, ul. Barska 15/8, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Przemyślu, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod Nr 0000792694, NIP 7952555051, REGON 383735176, w celu uzyskania odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie lub inny rodzaj informacji występujący w formularzu, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Moja zgoda na przetwarzanie podanych danych osobowych jest dobrowolna, ale niezbędna do uzyskania odpowiedzi. Zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadomy/a, że moja zgoda może zostać odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SARAKHMAN Sp. z o.o. z siedzibą w (37-700) Przemyślu, ul. Barska 15/8, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Przemyślu, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod Nr 0000792694, NIP 7952555051, REGON 383735176 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na wskazany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki, a także od jej partnerów handlowych, z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami innymi rodzajami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka współpracuje w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych.

  Facebook
  Instagram