Fotowoltaika
dla biznesu

Zobacz ofertę

Przedsiębiorco! Możesz odliczyć całą wartość podatku VAT od wydatków poniesionych na Twoją instalację!

Wysokie zużycie energii w firmach to efekt korzystania z wielu maszyn i urządzeń. Komputery działające przez wiele godzin czy uruchomione linie produkcyjne – to wszystko wpływa na wysokie rachunki za prąd.

Nie możesz jednak ograniczyć ich funkcjonowania, bo to oznaczałoby zmniejszenie efektywności i wydajności procesów biznesowych. Energia elektryczna jest niezbędna, aby efektywnie prowadzić przedsiębiorstwo.

Korzyści z instalacji fotowoltaicznej dla firm

Odpowiednio dobrana i zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna umożliwia zredukowanie wydatków na prąd do niezbędnego minimum.

Instalacja fotowoltaiczna z funkcją awaryjnego zasilania (tzw. backup) pozwala zabezpieczyć firmę przed fatalnymi skutkami nieplanowanych przerw w dostawie energii z sieci.

Własna elektrownia fotowoltaiczna jest też świetnym sposobem na wzmocnienie wizerunku marki.

Działania proekologiczne są oceniane społecznie za jednoznacznie pozytywne. Mogą być czynnikiem decydującym dla potencjalnych kontrahentów lub wymogiem uzyskania różnego rodzaju certyfikatów.

Kilka kroków dzieli Cię od własnej instalacji fotowoltaicznej:

 • po pierwsze – AUDYT – bezpłatna konsultacja, wycena i oferta;
 • po drugie – UMOWA – jasne i przejrzyste warunki;
 • po trzecie – PROJEKT – przygotowany w oparciu o audyt, spełniający Twoje oczekiwania;
 • po czwarte – MONTAŻ – doświadczona ekipa wykona instalacje, szybko i profesjonalnie;
 • po piąte – PODŁĄCZENIE – uruchomienie instalacji, wraz z dopełnieniem niezbędnych formalności;
 • po szóste – SERWIS – gwarancja i przeglądy serwisowe.

Fotowoltaika dla firm dolnośląskie

Instalacja systemu fotowoltaiki w biznesie może mieć niezwykle korzystne skutki finansowe, wspierając rozwój przedsiębiorstwa i dostarczając mu bezpiecznego oraz ekologicznego źródła energii. W kwestiach rozwoju, jakiego doświadcza fotowoltaika dla firm dolnośląskie znacznie wyróżnia się spośród innych lokalizacji. Popularność systemów PV we Wrocławiu i okolicznych miastach rośnie z roku na rok, co przekłada się na rozwój oferty firmy Sarakhman Solar Energy. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które dostarcza kompleksowych rozwiązań w zakresie instalacji fotowoltaicznych. W ramach oferty, jaką jest fotowoltaika dla firm Wrocław i okolice otrzymują od nas pełne wsparcie techniczne i doradcze. Zajmujemy się projektowaniem systemów PV, wykorzystując do tego komponenty najwyższej jakości. Fotowoltaika dla firmy wymaga wydajnych i ekonomicznych rozwiązań, które skrócą czas zwrotu z inwestycji do niezbędnego minimum. Sarakhman Solar Energy wspiera przedsiębiorców, którzy pragną wykorzystywać potencjał ukryty w Odnawialnych Źródłach Energii. W naszym portfolio znajduje się już ponad 5000 zaprojektowanych i uruchomionych instalacji fotowoltaicznych. Ekipa montażowa Sarakhman ma wiedzę i kompetencje do realizowania nawet największych projektów. Sprawiamy, że fotowoltaika dla biznesu wchodzi na nowy poziom atrakcyjności i opłacalności. Naszym klientom doradzamy również w kwestiach uzyskiwania dotacji, płynących zarówno z lokalnych programów rozwojowych, jak i funduszy unijnych. Fotowoltaika dla firmy ogranicza wysokość bieżących rachunków za prąd, a także pozytywnie wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa wpisującego się w ideę zmniejszania śladu ekologicznego działalności gospodarczej.

Fotowoltaika dla firm Wrocław – opłacalność fotowoltaiki

Fotowoltaika dla biznesu generuje korzyści już od pierwszych chwil od uruchomienia instalacji. Panele fotowoltaiczne nie wymagają skomplikowanych działań konserwacyjnych, a ich bezawaryjność wynika z zastosowania doskonałej jakości modułów. Za jedną z najważniejszych zalet, których dostarcza fotowoltaika dla firm dolnośląskie przedsiębiorstwa uważają proste kalkulacje matematyczne w zakresie opłacalności inwestycji. Zestawienie kosztów montażu i przyszłych zysków wyraźnie pokazuje, że nawet nowy system rozliczeń opartych o net-billing nie zniwelował korzyści finansowych płynących z instalacji fotowoltaicznej. Fotowoltaika dla firmy w wydaniu Sarakhman Solar Systems to skuteczna inwestycja, która zwraca się całkowicie już po 5-7 latach od uruchomienia.

Żywotność paneli PV producenci określają na co najmniej 25 lat. W praktyce oznacza to około 20 lat darmowej energii dla Twojego biznesu.

Fotowoltaika dla firm dolnośląskie – etapy realizacji inwestycji

Fotowoltaika dla firmy w ofercie Sarakhman Solar Systems bierze swój początek w audycie, na który składa się analiza potrzeb klienta, wycena i stworzenie personalizowanej oferty. Akceptacja ze strony klienta skutkuje przygotowaniem szczegółowej umowy o realizację systemu fotowoltaicznego. W firmie Sarakhman kładziemy szczególny nacisk na przejrzystość warunków umowy. Wobec oferty, jaką stanowi fotowoltaika dla firm wrocławscy przedsiębiorcy oczekują indywidualnych projektów, uwzględniających potrzeby i uwarunkowania lokalizacji przyszłej farmy fotowoltaicznej. Projekty tworzone w Sarakhman wyróżniają się znacznym poziomem szczegółowości, a także praktycznymi rozwiązaniami, które wynikają z gruntownej znajomości rynku. W kolejnym etapie przechodzimy do czynności montażowych. Doświadczenie naszej ekipy sprawia, że fotowoltaika dla biznesu może być uruchomiona w bardzo krótkim czasie. Pomagamy klientom w przejściu wszelkich formalności poprzedzających uruchomienie fotowoltaiki po zakończonym montażu. Oferujemy również kompleksowy pakiet usług serwisowych, obejmujących przeglądy gwarancyjne i bieżące czynności konserwacyjne.

Fotowoltaika dla firm we Wrocławiu w ofercie Sarakhman Solar Energy stanowi pełnowymiarową usługę, realizowaną od początku do końca we współpracy z jednym podmiotem. Takie działanie znacznie skraca czas potrzebny na uruchomienie instalacji, dając jednocześnie gwarancję jakości na każdym etapie prowadzonych prac.

  Dołącz plik (opcjonalne)

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności oraz regulaminem strony internetowej, a także w pełni akceptuję postanowienia tych dokumentów

  Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SARAKHMAN Sp. z o.o. z siedzibą w (37-700) Przemyślu, ul. Barska 15/8, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Przemyślu, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod Nr 0000792694, NIP 7952555051, REGON 383735176, w celu uzyskania odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie lub inny rodzaj informacji występujący w formularzu, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Moja zgoda na przetwarzanie podanych danych osobowych jest dobrowolna, ale niezbędna do uzyskania odpowiedzi. Zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadomy/a, że moja zgoda może zostać odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez SARAKHMAN Sp. z o.o. z siedzibą w (37-700) Przemyślu, ul. Barska 15/8, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Przemyślu, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod Nr 0000792694, NIP 7952555051, REGON 383735176 dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na wskazany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych pochodzących od spółki, a także od jej partnerów handlowych, z którymi spółka współpracuje w związku z promocjami innymi rodzajami akcji marketingowych lub podmiotów, z którymi spółka współpracuje w zakresie świadczenia na ich rzecz usług reklamowych.

  Facebook
  Instagram